Informace o portálu

O portálu Stavebniny fermacell pro suchou výstavbu

Portál Stavebniny fermacell jako jediný v Česku nabízí ucelenou databázi stavebnin, kterým v nabídce nechybí materiál fermacell. Návštěvník portálu může jednoduše nalézt nejbližší stavebniny ve svém okolí, ať už pomocí mapy, nebo vyhledávače PSČ či názvu města. K dispozici jsou komplexní informace o těchto stavebninách - jejich portfolio, kontaktní informace, ale také prípadné další pobočky společnosti v Česku. A navíc - pomocí webového formuláře můžete stavebniny přímo oslovit s Vaším požadavkem, poptávkou, či kalkulací.

Najděte rychle a přesně prodejce fermacell !

 

Kdo jsou stavebniny fermacell - fermacell prodejci

Všechny stavebniny uvedené na portále nabízejí materiály a příslušenství fermacell pro suchou stavbu. Můžete u nich zakoupit nejen samotný materiál fermacell - sádrovláknité či cementovláknité desky fermacell, ale také příslušenství pro suché stavění s fermacellem, např. lepidla, spárovací hmoty, tmely, vyrovnávací podsyp, dále nářadí pro práci - škrabky, rychlořezné šrouby, a mnoho dalšího. Zaměstnanci stavebnin poskytnou kvalifikovanou radu v oblasti výběru vhodného typu desek fermacell, použití správného druhu spárovací hmoty.

Zeptejte se přímo ve stavebninách na výhody stavění s fermacellem!

 

Co je "Suchá stavba"

Suchá stavba je termín pro výstavbu bez použití betonových mokrých směsí. Ideální stavební prvek pro suchou výstavbu jsou sádrovláknité či cementovláknité desky fermacell. Suchou výstavbou je možné realizovat prakticky všechny druhy staveb - nové výstavby rodinných či bytových domů, stavební rekonstrukce, zateplení domů, odhlučnění stěn, atd. Stále častější a oblíbenější je užití sádrovláknitých desek do dřevostaveb, a to zejména pro jejich perfektní protipožární a akustické vlastnosti. Různé typy projektů realizovaných suchou stavbou:

  • Bytová jádra
  • Podkroví
  • Fasády
  • Dřevostavby
  • Výtahové šachty
  • Rekonstrukce
  • Podlahy

Vyzkoušejte i Vy přednosti suché stavby!

 

Autoři

Partnerem portálu je společnost Fermacell GmbH, organizační složka Praha. Portál vyrobila a spravuje společnost Animatec s.r.o.– © 2018 Všechna práva vyhrazena. Fermacell GmbH, Duisburg